foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
„Tegul auga vaikai turtingų sielų, kurias suvirpintų medžio lapas, saulės blyksnis vandenyje, paukščio giesmė pavasary“. Dr. V. Nedzinskas

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija

"Pokyčiai pernelyg svarbūs, kad paliktume juos tik ekspertams" Michael Fullan

             Flag of Lithuania Flag of the United Kingdom Flag of Russia Flag of Germany struktura Neįgaliesiems fb    Juozapavičiaus g. 1, Liudvinavo mstl., Marijampolės savivaldybė.   Telefonas/faksas: 8-343-20593    El. paštas: borutosgimnazija@gmail.com

Kovo 9 dieną gimnazijoje lankėsi Marijampolės kolegijos atstovai. Susitikimo metu I – IV gimnazijos klasių mokiniams buvo pristatytos galimybės, renkantis ateities specialybę.

Balandžio pradžioje gimnazijoje lankėsi Marijampolės Jaunimo darbo centro skyriaus vedėja Loreta Barkauskienė.  Ji susitiko su I ir II klasės gimnazistais, kurie išklausė paskaitą „Planuoju karjerą atsakingai“. 

Jauno žmogaus gyvenime ateina momentas, kai jam tenka apsispręsti, ką veiks gyvenime, kokią profesiją pasirinks, kaip įprasmins savo buvimą žemėje. Karjeros planavimas yra atsakingas uždavinys, kuris reikalauja ne tik perprasti, kas gali būti perspektyvu darbo rinkoje po keleto metų, bet ir pažinti patį save, išsiaiškinti savo gebėjimus ir ateities lūkesčius. Tai individualus procesas kiekvieno žmogaus kelyje ir vieno universalaus recepto nėra. Renginyje buvo pristatytos profesijos pasirinkimo gairės,  jos įgijimo svarba ir galimybės,  įsidarbinimo galimybių barometrai 2016 m.,  paklausios profesijos po 20 metų   Mokinių motyvavimui pristatytos įžymių žmonių sėkmės istorijos.  Aptartos profesijos, kurias artimoje ateityje pakeis robotai.

Užsiėmimo pabaigoje mokiniai atliko savęs pažinimo testą, kuris padeda apsispręsti, kokią profesiją pasirinkti.

Ugdymo karjerai koordinatorė Akvelina Paškauskienė.

 

Gruodžio 14 d. mūsų mokyklos II gimnazijos klasės mokiniai, lankėsi Mantingoje. Ten mes pamatėme, kaip duona, bandelės ir visi kiti gaminiai pasiekia mūsų stalą. Po ekskursijos  buvome pavaišinti Mantingoje gamintomis bandelėmis.

Gruodžio 3 dieną I gimnazijos klasės mokiniai turėjo progą susipažinti su UAB ,,Mantinga‘‘ . Ekskursijos metu sužinojome, kaip gaminamos skaniosios bandelės,  kokie yra esminiai gaminimo proceso etapai. Geriausia buvo tai, jog galėjome visa tai pamatyti ir, žinoma, paskanauti. Darbuotojai uoliai dirbo prie mechanizuotų prietaisų, atsakingai atlikdami savo darbą. Gardieji ,,Mantigos‘‘ gaminiai skanaujami ne tik Lietuvoje, bet ir dar 32- jose pasaulio šalyse. Darbas sunkus, tačiau darbuotojai patenkinti, kad yra darbo vietų. Darbuotojai pasakojo, jog ne kartą nemokamai važiavo į Druskininkų vandens parką. Susipažinimas su įmonės darbu buvo naudingas ir įdomus.

Laura Žaliabarštytė, I klasės gimnazistė

Juozapavičiaus g. 1,  Liudvinavo mstl.
Marijampolės savivaldybė
LT-69171 
Lietuva 

Dirbame darbo dienomis nuo 7.00 val. iki 17.00 val.

Lankytojai
8
Straipsniai
810
Straipsnių peržiūros
281586

© 2022 Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija, savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas: 190398811. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.