foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija

"Pokyčiai pernelyg svarbūs, kad paliktume juos tik ekspertams" Michael Fullan

             Flag of Lithuania Flag of the United Kingdom Flag of Russia Flag of Germany struktura Neįgaliesiems fb    Juozapavičiaus g. 1, Liudvinavo mstl., Marijampolės savivaldybė.   Telefonas/faksas: 8-343-20593    El. paštas: borutosgimnazija@gmail.com

Gruodžio 3 dieną I gimnazijos klasės mokiniai turėjo progą susipažinti su UAB ,,Mantinga‘‘ . Ekskursijos metu sužinojome, kaip gaminamos skaniosios bandelės,  kokie yra esminiai gaminimo proceso etapai. Geriausia buvo tai, jog galėjome visa tai pamatyti ir, žinoma, paskanauti. Darbuotojai uoliai dirbo prie mechanizuotų prietaisų, atsakingai atlikdami savo darbą. Gardieji ,,Mantigos‘‘ gaminiai skanaujami ne tik Lietuvoje, bet ir dar 32- jose pasaulio šalyse. Darbas sunkus, tačiau darbuotojai patenkinti, kad yra darbo vietų. Darbuotojai pasakojo, jog ne kartą nemokamai važiavo į Druskininkų vandens parką. Susipažinimas su įmonės darbu buvo naudingas ir įdomus.

Laura Žaliabarštytė, I klasės gimnazistė

Juozapavičiaus g. 1,  Liudvinavo mstl.
Marijampolės savivaldybė
LT-69171 
Lietuva 

Dirbame darbo dienomis nuo 7.00 val. iki 17.00 val.

Lankytojai
8
Straipsniai
847
Straipsnių peržiūros
314161

© 2022 Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija, savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas: 190398811. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.