foto1
„Tegul auga vaikai turtingų sielų, kurias suvirpintų medžio lapas, saulės blyksnis vandenyje, paukščio giesmė pavasary“. Dr. V. Nedzinskas

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija

"Pokyčiai pernelyg svarbūs, kad paliktume juos tik ekspertams" Michael Fullan

Flag of Lithuania Flag of the United Kingdom Flag of Russia Flag of Germany struktura Neįgaliesiems fb    Juozapavičiaus g. 1, Liudvinavo mstl., Marijampolės savivaldybė.   Telefonas/faksas: 8-343-20593    El. paštas: borutosgimnazija@gmail.com

Didžiuojamės ir džiaugiamės 5 klasės mokinės Viktorijos Kurtinaitytės rezultatais edukaciniame konkurse „Olympis – 2022 Pavasario sesija“. Viktorija apdovanota medaliu, tušinuku, I laipsnio diplomu už puikias anglų kalbos žinias, I laipsnio diplomu už puikias istorijos žinias, I laipsnio diplomu už puikias matematikos žinias bei III laipsnio diplomu už lietuvių kalbos ir literatūros žinias. Šaunuolė!

Klasės auklėtoja Erika Gedvilienė

2021 m. balandžio 12 dieną Gerda Stralkutė, 7 klasės mokinė dalyvavo respublikiniame Borutaičių poezijos konkurse „ Laisvo vėjo valia gausti“, skirto Marijos Gimbutienės ir Vytauto Mačernio 100 – osioms gimimo metinėms paminėti.

Gerda tapo šio konkurso laureate. Sveikiname Gerdą ir jos mokytoją Ritą Volteraitienę!

Gerda

Juozapavičiaus g. 1,  Liudvinavo mstl.
Marijampolės savivaldybė
LT-69171
Lietuva

Dirbame darbo dienomis nuo 7.00 val. iki 17.00 val.

Lankytojai
Straipsniai
Straipsnių peržiūros

© 2022 Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija, savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas: 190398811. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.