foto1
„Tegul auga vaikai turtingų sielų, kurias suvirpintų medžio lapas, saulės blyksnis vandenyje, paukščio giesmė pavasary“. Dr. V. Nedzinskas

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija

"Pokyčiai pernelyg svarbūs, kad paliktume juos tik ekspertams" Michael Fullan

Flag of Lithuania Flag of the United Kingdom Flag of Russia Flag of Germany struktura Neįgaliesiems fb    Juozapavičiaus g. 1, Liudvinavo mstl., Marijampolės savivaldybė.   Telefonas/faksas: 8-343-20593    El. paštas: borutosgimnazija@gmail.com

Gruodžio 1 d. Ryto pagrindinėje mokykloje vyresnių klasių mokiniams vyko praktinis užsiėmimas „Kaip išsaugoti savo unikalumą šiuolaikiniame pasaulyje“, kuriuos vedė Whatansu komandos lektoriai. Kartu su mūsų mokyklos mokiniais dalyvavo Ryto pagrindinės mokyklos ir Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijos mokiniai.

Gruodžio 2 dieną mūsų mokyklos 4 klasės mokinių komanda, dalyvavusi Lietuvos mokyklų žaidynių tarpmokyklinėse Marijampolės savivaldybės kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose, iškovojo 3 vietą.

Gruodžio 29 dieną 4 klasės mokiniai Kaune dalyvavo edukacijoje „Pažink popieriaus istoriją ir sužinok kaip jį išsaugoti“, kurios metu mokiniai sužinojo, kuo skiriasi senųjų bei dabartinių knygų popieriaus gamyba ir kaip galima prailginti popieriaus gyvenimą atliekant prevencinį konservavimą. Vaikai bandė atkurti prarastą lapo dalį ir stabdė įplyšusio popieriaus irimą. Vėliau ketvirtokai dalyvavo kitoje edukacijoje „Knyguočių protmūšis“, kuriame, dirbdami komandose, atsakinėjo į užduodamus klausimus apie vaikų skaitomas knygas. Vaikai suprato, kad knygas skaityti ne tik labai naudinga, bet ir smagu.

2022 lapkričio 30 dieną Marijampolės Šv. Cecilijos gimnazijoje vyko mergaičių konkursas „Ilgakasė 2022“. Konkurse dalyvavo Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos antros klasės mokinės Vanesa Pužauskaitė, Luka Zabielaitė ir ketvirtos klasės mokinės Beata Ulevičiūtė, Luka Palšytė, Justė Jasinauskaitė. Dalyvės prisistatė, demonstravo savo ilgus plaukus, turėjo būti pasirengusios atsakyti į nesudėtingus renginio vedėjų klausimus apie plaukų priežiūrą, pasakyti, kaip elgtųsi tam tikrose situacijose, susijusiose su plaukais. Trečią vietą pirmų- antrų kl. grupėje iškovojo Vanesa Pužauskaitė. Visos mokinukės grįžo namo su organizatorių dovanomis, padėkomis ir puikia nuotaika. Mokytojos Rita Peldžiuvienė ir Milita Čižauskienė.

Lietuvos kariuomenės dienos išvakarėse gimnazijoje įdomius užsiėmimus vedė LK LDK bendrosios paramos bataliono, LK KASP Dainavos apygardos 1 – sios rinktinės, LK Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Marijampolės poskyrio kariai ir savanoriai.

Džiugu, kad tarp kariškių bei savanorių ir mūsų gimnazijos buvę mokiniai. Tai Šarūnas Augulevičius ir Paulius Kulbis.

Dėkojame Jums ir sveikiname su artėjančia Lietuvos kariuomenės diena.

Juozapavičiaus g. 1,  Liudvinavo mstl.
Marijampolės savivaldybė
LT-69171
Lietuva

Dirbame darbo dienomis nuo 7.00 val. iki 17.00 val.

Lankytojai
Straipsniai
Straipsnių peržiūros

© 2022 Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija, savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas: 190398811. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.