foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
„Tegul auga vaikai turtingų sielų, kurias suvirpintų medžio lapas, saulės blyksnis vandenyje, paukščio giesmė pavasary“. Dr. V. Nedzinskas

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija

"Pokyčiai pernelyg svarbūs, kad paliktume juos tik ekspertams" Michael Fullan

             Flag of Lithuania Flag of the United Kingdom Flag of Russia Flag of Germany struktura Neįgaliesiems fb    Juozapavičiaus g. 1, Liudvinavo mstl., Marijampolės savivaldybė.   Telefonas/faksas: 8-343-20593    El. paštas: borutosgimnazija@gmail.com

Gruodžio 9 d. vyko integruota tikybos–informacinių technologijų pamoka 5–oje klasėje. Pamokos tema „Biblijos pyrago kepimas“. Mokiniai Šv. Rašto ištraukose ieškojo maisto produktų. Paieškas atliko popierinėje ir internetinėje Biblijoje. Vaikai išanalizavo ir surado puikų pyrago receptą, kurį išsikeps namuose. Tikybos mokytoja Jurrgita Tumosienė ir IT Loreta Pautienienė.

Gruodžio 7 dieną, mūsų mokyklos 1 klasės mokiniai, lydimi mokytojos Ingos Sutrinavičienės, lankėsi Marijampolės kolegijoje įsikūrusiame STEAM atviros prieigos centre. Kūrybiškumo ir medijų specializuotoje laboratorijoje mokiniai išlaisvino savo fantaziją ir naudodamiesi grafine planšete, kūrė kalėdinį atviruką. Susidomėję stebėjo vaizdinę  hologramą. Edukacinė išvyka paliko labai gerą įspūdį. Į mokyklą mokiniai sugrįžo su atvirukais rankose ir sužinoję daug naujų dalykų.

2022 m. lapkričio 29 d. vyko atvira integruota dailės ir chemijos pamoka "Netikėtumai chemijoje ir dailėje" I gimnazijos klasės mokiniams, kurią vedė dailės veresnioji mokytoja Rasa Naujalienė ir chemijos vyresnioji mokytoja Laimutė Žakienė. Gimnazistai su chemijos mokytoja kūrė cheminį sodą ir atliko papildomas užduotis, o su dailės mokytoja kūrė atvirutes, naudojant monotipijos metodą. Sukurtus chemijos ir dailės darbelius mokiniai demonstruos Tyrėjo dienos metu. Šią pamoką stebėjo kolegės Laima Stoškė ir Loreta Pautienienė. Pamokoje dirbo ne tik mokiniai, bet ir mokytojos. Po pamokos kartu su pavaduotoja Rymante Marcinkevičiene aptarėme pamoką, sėkmes.

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos 3 kl. mokiniai gruodžio 1 d. lydimi mokytojos Rasinos Šerpenskienės aplankė Marijampolės multicentrą. Neformalioje aplinkoje mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje. Susipažino su įvairiomis erdvėmis, konstravo, kūrė muziką, žaidė šokių žaidimą „Dance“.

Lapkričio 29 d.  mūsų mokyklos PUG  ir 1-3 klasių mokiniai, lydimi mokytojų Linos Miežlaiškienės,  Ingos Sutrinavičienės, Ritos Peldžiuvienės ir Rasinos Šerpenskienės, dalyvavo edukacinėje pamokoje „Druskos magija“. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai pagilino žinias apie druską, pažvelgė į ją iš kūrybinės pusės ir patys tapo kūrėjais. Druska pasitelkiama meno terapijoje. Naudodami druską, popierių ir spalvas mokiniai atliko kūrybinę užduotį, kūrė paveikslą.  Užduotį  pagal tam tikras instrukcijas ir technikas atliko iš pradžių individualiai, vėliau komandose, bandydami suvokti savo bei kitų jausmus ir nuotaikas. Visi į klases grįžo puikios nuotaikos, kupini gerų emocijų.

Juozapavičiaus g. 1,  Liudvinavo mstl.
Marijampolės savivaldybė
LT-69171 
Lietuva 

Dirbame darbo dienomis nuo 7.00 val. iki 17.00 val.

Lankytojai
8
Straipsniai
810
Straipsnių peržiūros
281589

© 2022 Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija, savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas: 190398811. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.