"Sūri pamoka Druskos mieste" - įdomi, kūrybiška, aktyvi veikla mokiniams. Smagus laikas su meninkais, Druskos studijos šeimininkais, Aušra ir Tauru.
A. Jurkšaitienė

Balandžio 22 d. 3 klasės mokiniams tikybos pamoka vyko netradicinėje aplinkoje – Liudvinavo Šv. Liudviko bažnyčioje. Parapijos klebonas Rimantas Venslova supažindino mokinius su liturginėmis spalvomis, liturginiais drabužiais bei daiktais bažnyčioje.

Tikybos bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Neringa Kirkliauskienė

Kovo 15 dieną vyko integruota 5 – 6 kl. etninės kultūros ir tearo pamoka „Čiulba ulba paukšteliai“. Pamokos metu mokiniai susipažino su Lietuvoje gyvenančiais paukščiais, išgirdo ir bandė pakartoti jų balsus. Pamoką vedė Vita Gvazdaitienė, vaikų teatro studijos „Gaja“ vadovė, ir Irma Stražnickaitė, etninės kulūros mokytoja.

Kovo 23 d. 1 klasės mokiniai lydimi mokytojos Ingos Sutrinavičienės lankėsi Marijampolės kolegijoje esančiame STEAM  centre. Moksleiviai buvo padalinti į dvi grupes. Viena grupė gamtamokslinėje laboratorijoje atliko veiklą – Cheminė mozaika. Jie savarankiškai gaminosi kalcio chlorido tirpalą, spalvotus natrio alginato tirpalus, gaminosi spalvotas kapsules, iš kurių dėliojo cheminę mozaiką. Taip pat mokiniai užsiėmimo metu mokėsi kaip reikia naudotis reguliuojamo tūrio pipetėmis. Kita grupė Mechatronikos ir IT laboratorijoje dirbo su „Lego Spike Prime“ komplektais. Atliko užduotį – sutverti ir suprogramuoti Šuoliuojantį robotą taip, kad jis gebėtų nušuoliuoti nuo taško A į tašką B. mokinių sukurti robotai ne tik pasiekė susitikimo tikslą, bet buvo modifikuoti pagal savo viziją. Džiaugiamės galėdami išbandyti įvairias veiklas netradicinėse erdvėse.

Šeštos klasės mokiniai skyrių „Viduramžiai“ užbaigė projektu „Viduramžių pilys“. Kelias pamokas vyko intensyvus kūrybinis darbas. Grupiniame darbe išryškėjo mokinių fantazija, kruopštumas, bendras rezultato siekimas.