foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
„Tegul auga vaikai turtingų sielų, kurias suvirpintų medžio lapas, saulės blyksnis vandenyje, paukščio giesmė pavasary“. Dr. V. Nedzinskas

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija

"Pokyčiai pernelyg svarbūs, kad paliktume juos tik ekspertams" Michael Fullan

             Flag of Lithuania Flag of the United Kingdom Flag of Russia Flag of Germany struktura Neįgaliesiems fb    Juozapavičiaus g. 1, Liudvinavo mstl., Marijampolės savivaldybė.   Telefonas/faksas: 8-343-20593    El. paštas: borutosgimnazija@gmail.com

I gimn. kl. subūrė gimnazijos bendruomenę į akciją "Šviečiančių moliūgų savaitė". Su dideliu kūrybiškumu ir entuziazmu prie akcijos prisijungė visos klasės. Pradinių klasių mokiniai skaptavo moliūgus namuose kartu su tėvais ir taip prisidėjo prie akcijos. Iš viso sulaukėme 138 skaptuotų moliūgų. Džiaugiamės ir grožimės moliūgais išdėstytais gimnazijos kieme. Kviečiame tėvelius pasigrožėti šiuo nuostabiu vaizdu.

Auklėtoja Justina

Nuostabi rudenėlio šventė ikimokyklinio ugdymo skyriuje. Iš gamtinės medžiagos vaikučiai sudėliojo gražius darbelius, kurie papuošė darželio kiemą.

Mūsų gimnazijos mokinės puošė eglutę Marijampolės kultūros centre. Eglutės žaisliukus, savo rankomis, gamino  3 - 4 klasių mokinės ir III - IV gimnazijos klasių gimnazistės. Džiaugiamės galėdami pasidalinti kalėdine šiluma su miesto gyventojais ir svečiais.

Mokytojos Sigitos pamokoje GAMTA IR ŽMOGUS vyko konkursas ŽAISLIUKAS IŠ ATLIEKŲ. Mokiniai noriai kūrė ir gamino įvairius žaislus iš atliekų. Ačiū visiems dalyvavusiems mokiniams.

Juozapavičiaus g. 1,  Liudvinavo mstl.
Marijampolės savivaldybė
LT-69171 
Lietuva 

Dirbame darbo dienomis nuo 7.00 val. iki 17.00 val.

Lankytojai
8
Straipsniai
810
Straipsnių peržiūros
281599

© 2022 Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija, savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas: 190398811. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.