foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija

"Pokyčiai pernelyg svarbūs, kad paliktume juos tik ekspertams" Michael Fullan

             Flag of Lithuania Flag of the United Kingdom Flag of Russia Flag of Germany struktura Neįgaliesiems fb    Juozapavičiaus g. 1, Liudvinavo mstl., Marijampolės savivaldybė.   Telefonas/faksas: 8-343-20593    El. paštas: borutosgimnazija@gmail.com

Balandžio pradžioje gimnazijoje lankėsi Marijampolės Jaunimo darbo centro skyriaus vedėja Loreta Barkauskienė.  Ji susitiko su I ir II klasės gimnazistais, kurie išklausė paskaitą „Planuoju karjerą atsakingai“. 

Jauno žmogaus gyvenime ateina momentas, kai jam tenka apsispręsti, ką veiks gyvenime, kokią profesiją pasirinks, kaip įprasmins savo buvimą žemėje. Karjeros planavimas yra atsakingas uždavinys, kuris reikalauja ne tik perprasti, kas gali būti perspektyvu darbo rinkoje po keleto metų, bet ir pažinti patį save, išsiaiškinti savo gebėjimus ir ateities lūkesčius. Tai individualus procesas kiekvieno žmogaus kelyje ir vieno universalaus recepto nėra. Renginyje buvo pristatytos profesijos pasirinkimo gairės,  jos įgijimo svarba ir galimybės,  įsidarbinimo galimybių barometrai 2016 m.,  paklausios profesijos po 20 metų   Mokinių motyvavimui pristatytos įžymių žmonių sėkmės istorijos.  Aptartos profesijos, kurias artimoje ateityje pakeis robotai.

Užsiėmimo pabaigoje mokiniai atliko savęs pažinimo testą, kuris padeda apsispręsti, kokią profesiją pasirinkti.

Ugdymo karjerai koordinatorė Akvelina Paškauskienė.

 

Juozapavičiaus g. 1,  Liudvinavo mstl.
Marijampolės savivaldybė
LT-69171 
Lietuva 

Dirbame darbo dienomis nuo 7.00 val. iki 17.00 val.

Lankytojai
8
Straipsniai
847
Straipsnių peržiūros
314170

© 2022 Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija, savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas: 190398811. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.