foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija

"Pokyčiai pernelyg svarbūs, kad paliktume juos tik ekspertams" Michael Fullan

             Flag of Lithuania Flag of the United Kingdom Flag of Russia Flag of Germany struktura Neįgaliesiems fb    Juozapavičiaus g. 1, Liudvinavo mstl., Marijampolės savivaldybė.   Telefonas/faksas: 8-343-20593    El. paštas: borutosgimnazija@gmail.com

Lapkričio  25 dieną mūsų mokyklos 1 klasės mokiniai, lydimi mokytojos Ingos Sutrinavičienės, išvyko į Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje įsikūrusį vienintelį visoje Lietuvoje multicentrą. Tai interaktyvaus mokymosi centras, skirtas laisvalaikiui, kūrybai bei mokymuisi. Jame siūlomos veiklos sritys, tyrinėjimai susieti su naujausiomis informacinėmis ir kompiuterių technologijomis. Neformalioje aplinkoje vaikai susipažino su „KNEX“ konstruktorių įvairove. Naudodamiesi schemomis konstravo pasirinktus modelius. Drauge šėlo žaisdami šokių žaidimą „Dance“, kai populiariausių šių dienų ir visų laikų dainų šokiai demonstruojami ekrane, o žaidėjai turi atkartoti jiems rodomus judesius. Mokiniai turėjo galimybę pabūti kompozitoriais ir kompiuterio pagalba kurti savo muziką. Edukacinė išvyka paliko labai gerą įspūdį, į mokyklą mokiniai sugrįžo susipažinę su multicentro veikla bei išmokę naujų dalykų.

Juozapavičiaus g. 1,  Liudvinavo mstl.
Marijampolės savivaldybė
LT-69171 
Lietuva 

Dirbame darbo dienomis nuo 7.00 val. iki 17.00 val.

Lankytojai
8
Straipsniai
838
Straipsnių peržiūros
309548

© 2022 Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija, savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas: 190398811. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.