foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija

"Pokyčiai pernelyg svarbūs, kad paliktume juos tik ekspertams" Michael Fullan

             Flag of Lithuania Flag of the United Kingdom Flag of Russia Flag of Germany struktura Neįgaliesiems fb    Juozapavičiaus g. 1, Liudvinavo mstl., Marijampolės savivaldybė.   Telefonas/faksas: 8-343-20593    El. paštas: borutosgimnazija@gmail.com

Spalio 13 dieną grupė Liudvinavo Kazio Borutos vyresniųjų klasių moksleivių išvyko į literatūrinę ekskursiją. Aplankėme rašytojo Kazio Borutos namelį  Pajiesyje, kur mus svetingai sutiko šeimininkai Regina ir Vaidotas Borutos. Buvo įdomu susipažinti su aplinka, kurioje gimė garsusis romanas ,,Baltaragio malūnas“. Trikamienė liepa džiugina savo šniokštimu, o rašytojo sodinta vynuogė raitosi ant namelio sienos.      Kitas objektas buvo S. Nėries muziejus Palemone. Gidė nuosekliai ir įdomiai apžvelgė poetės gyvenimo ir kūrybos kelią, pateikė nežinotų ir intriguojančių faktų. Visus stebino savotiškas kambarių išplanavimas, o Bučų telefono numerį visi be vargo įsiminė. Iš kelionės grįžome gal pavargę, bet praturtėję.

Juozapavičiaus g. 1,  Liudvinavo mstl.
Marijampolės savivaldybė
LT-69171 
Lietuva 

Dirbame darbo dienomis nuo 7.00 val. iki 17.00 val.

Lankytojai
8
Straipsniai
838
Straipsnių peržiūros
309578

© 2022 Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija, savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas: 190398811. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.