foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija

"Pokyčiai pernelyg svarbūs, kad paliktume juos tik ekspertams" Michael Fullan

             Flag of Lithuania Flag of the United Kingdom Flag of Russia Flag of Germany struktura Neįgaliesiems fb    Juozapavičiaus g. 1, Liudvinavo mstl., Marijampolės savivaldybė.   Telefonas/faksas: 8-343-20593    El. paštas: borutosgimnazija@gmail.comApie mus

Vizija, Misija, Vertybės, Filosofija, Veiklos prioritetai

Peržiūrėti

Pavežėjimas

Mokinių pavežėjimo grafikai

Peržiūrėti

Priėmimas

Informacija dėl priėmimo į gimnaziją.

Peržiūrėti

Atributika

Gimnazijos atributika

Peržiūrėti

Ar žinai žaidimą - geocaching lobių paieškos? Šiandien Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos mokiniai tai išbandė. Geocaching – tai navigacijos ir koordinačių principu paremtas lobių paieškos žaidimas. Jo metu JMB „Giliukai“ ieškojo smulkių, įvairiose vietose paslėptų, objektų su lobiais. Lobių ieškotojai naudodamiesi GPS navigacija, pateiktomis koordinatėmis ir užuominomis stengėsi aptikti slaptus laimikius, augalų sėklas. Žaidimas padeda susipažinti su supančia aplinka ir atkreipti dėmesį į smulkias detales. Mokiniai turi pasitelkti savo smalsumą, gamtos ir navigacijos žinias, siekdami aptikti paslėptus objektus ir laimėti žaidimą. Oras mus lepino tad lobių paieškos buvo labai smagus užsiėmimas.

JMB „Giliukai“ būrelio vadovė Sigita Dzimijonienė

Juozapavičiaus g. 1,  Liudvinavo mstl.
Marijampolės savivaldybė
LT-69171 
Lietuva 

Dirbame darbo dienomis nuo 7.00 val. iki 17.00 val.

Lankytojai
8
Straipsniai
838
Straipsnių peržiūros
309605

© 2022 Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija, savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas: 190398811. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.