foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija

"Pokyčiai pernelyg svarbūs, kad paliktume juos tik ekspertams" Michael Fullan

             Flag of Lithuania Flag of the United Kingdom Flag of Russia Flag of Germany struktura Neįgaliesiems fb    Juozapavičiaus g. 1, Liudvinavo mstl., Marijampolės savivaldybė.   Telefonas/faksas: 8-343-20593    El. paštas: borutosgimnazija@gmail.comApie mus

Vizija, Misija, Vertybės, Filosofija, Veiklos prioritetai

Peržiūrėti

Pavežėjimas

Mokinių pavežėjimo grafikai

Peržiūrėti

Priėmimas

Informacija dėl priėmimo į gimnaziją.

Peržiūrėti

Atributika

Gimnazijos atributika

Peržiūrėti

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijoje 2022-09-30 d. vyko civilinės saugos funkcinės pratybos, kurių metu visiems gimnazijos mokiniams ir mokytojams Ilona Barauskienė, Marijampolės priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos vyriausioji inspektorė, pravedė paskaitas ,,Gaisras buityje‘‘, ,,Dėl ko dažniausiai kyla gaisrai gyvenamosiose patalpose ir kaip elgtis , kad taip neįvyktų‘‘. Oksana Ulevičienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos priežiūrą gimnazijoje vyresnių klasių mokinius supažindino, kaip tinkamai suteikti pirmąją pagalbą žmogui netekus sąmonės, užspringus, patyrus traumą, kaip stabdyti kraujavimą.

12.30 val., suskambus pavojaus signalui, mokiniai, lydimi mokytojų, bei ūkio dalies  darbuotojai  evakavosi į lauką, kur jų laukė Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai. Mokiniai bendravo su ugniagesiais , apžiūrėjo gaisrinę techniką ir įrangą, ugniagesiai parodė, kodėl įkaitusio aliejaus negalima gesinti.  Manome, kad gautas žinias vaikai pritaikys kasdieniniame gyvenime, gebės atsispirti netinkamam elgesiui, o darbuotojai  išgirdę pavojaus signalą imsis tinkamų veiksmų, saugos save ir kitus.

Dėkojame Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos administracijai ir darbuotojams bei visiems, prisidėjusiems prie renginio, už puikią galimybę prisiminti saugaus elgesio reikalavimus, pirmos pagalbos suteikimo žinias ir galimybę susipažinti su ugniagesio gelbėtojo specialybe.

Juozapavičiaus g. 1,  Liudvinavo mstl.
Marijampolės savivaldybė
LT-69171 
Lietuva 

Dirbame darbo dienomis nuo 7.00 val. iki 17.00 val.

Lankytojai
8
Straipsniai
838
Straipsnių peržiūros
309493

© 2022 Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija, savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas: 190398811. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.