Gruodžio 3 dieną I gimnazijos klasės mokiniai turėjo progą susipažinti su UAB ,,Mantinga‘‘ . Ekskursijos metu sužinojome, kaip gaminamos skaniosios bandelės,  kokie yra esminiai gaminimo proceso etapai. Geriausia buvo tai, jog galėjome visa tai pamatyti ir, žinoma, paskanauti. Darbuotojai uoliai dirbo prie mechanizuotų prietaisų, atsakingai atlikdami savo darbą. Gardieji ,,Mantigos‘‘ gaminiai skanaujami ne tik Lietuvoje, bet ir dar 32- jose pasaulio šalyse. Darbas sunkus, tačiau darbuotojai patenkinti, kad yra darbo vietų. Darbuotojai pasakojo, jog ne kartą nemokamai važiavo į Druskininkų vandens parką. Susipažinimas su įmonės darbu buvo naudingas ir įdomus.

Laura Žaliabarštytė, I klasės gimnazistė