foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija

"Pokyčiai pernelyg svarbūs, kad paliktume juos tik ekspertams" Michael Fullan

             Flag of Lithuania Flag of the United Kingdom Flag of Russia Flag of Germany struktura Neįgaliesiems fb    Juozapavičiaus g. 1, Liudvinavo mstl., Marijampolės savivaldybė.   Telefonas/faksas: 8-343-20593    El. paštas: borutosgimnazija@gmail.com

2022-03-04 dieną  mokyklos bibliotekoje vyko renginys pirmokams „Kur gyvena knygelės?“  Jis suteikė daug džiaugsmo, kadangi mokiniai jau išmoko visas abėcėlės raides ir patiria skaitymo džiaugsmą. Vaikučiai pasakojo, kokias knygas turi namuose, ką jau skaitė, dalijosi džiaugsmu, kad gali patys paskaityti.

Kas yra autorius? Kaip surasti knygą bibliotekoje, kaip su ja elgtis?  kitus panašius klausimus atsakytų daugelis. Nuo šiol atsakyti į juos gebės ir pirmokėliai.

Bibliotekos sieną papuošė renginio metu nupiešti pirmokų piešinėliai „Kur gyvena knygelės?“ Renginys, kuriame buvo tiek daug gerumo, nuoširdumo netruko prabėgti. Buvo smagu pamatyti, kaip rugsėjį buvę nedrąsūs pirmokėliai paaugo ir daug sužinoję trokšta keliauti į mokslo ir žinių pasaulį.

Renginį organizavo Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos bibliotekininkė B. Šukevičienė ir pirmos klasės mokytoja R. Peldžiuvienė

Juozapavičiaus g. 1,  Liudvinavo mstl.
Marijampolės savivaldybė
LT-69171 
Lietuva 

Dirbame darbo dienomis nuo 7.00 val. iki 17.00 val.

Lankytojai
8
Straipsniai
838
Straipsnių peržiūros
309558

© 2022 Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija, savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas: 190398811. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.