foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija

"Pokyčiai pernelyg svarbūs, kad paliktume juos tik ekspertams" Michael Fullan

             Flag of Lithuania Flag of the United Kingdom Flag of Russia Flag of Germany struktura Neįgaliesiems fb    Juozapavičiaus g. 1, Liudvinavo mstl., Marijampolės savivaldybė.   Telefonas/faksas: 8-343-20593    El. paštas: borutosgimnazija@gmail.com

Gruodžio 29 dieną 4 klasės mokiniai Kaune dalyvavo edukacijoje „Pažink popieriaus istoriją ir sužinok kaip jį išsaugoti“, kurios metu mokiniai sužinojo, kuo skiriasi senųjų bei dabartinių knygų popieriaus gamyba ir kaip galima prailginti popieriaus gyvenimą atliekant prevencinį konservavimą. Vaikai bandė atkurti prarastą lapo dalį ir stabdė įplyšusio popieriaus irimą. Vėliau ketvirtokai dalyvavo kitoje edukacijoje „Knyguočių protmūšis“, kuriame, dirbdami komandose, atsakinėjo į užduodamus klausimus apie vaikų skaitomas knygas. Vaikai suprato, kad knygas skaityti ne tik labai naudinga, bet ir smagu.

Juozapavičiaus g. 1,  Liudvinavo mstl.
Marijampolės savivaldybė
LT-69171 
Lietuva 

Dirbame darbo dienomis nuo 7.00 val. iki 17.00 val.

Lankytojai
8
Straipsniai
838
Straipsnių peržiūros
309589

© 2022 Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija, savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas: 190398811. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.