2022 m. lapkričio 29 d. vyko atvira integruota dailės ir chemijos pamoka "Netikėtumai chemijoje ir dailėje" I gimnazijos klasės mokiniams, kurią vedė dailės veresnioji mokytoja Rasa Naujalienė ir chemijos vyresnioji mokytoja Laimutė Žakienė. Gimnazistai su chemijos mokytoja kūrė cheminį sodą ir atliko papildomas užduotis, o su dailės mokytoja kūrė atvirutes, naudojant monotipijos metodą. Sukurtus chemijos ir dailės darbelius mokiniai demonstruos Tyrėjo dienos metu. Šią pamoką stebėjo kolegės Laima Stoškė ir Loreta Pautienienė. Pamokoje dirbo ne tik mokiniai, bet ir mokytojos. Po pamokos kartu su pavaduotoja Rymante Marcinkevičiene aptarėme pamoką, sėkmes.