foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija

"Pokyčiai pernelyg svarbūs, kad paliktume juos tik ekspertams" Michael Fullan

             Flag of Lithuania Flag of the United Kingdom Flag of Russia Flag of Germany struktura Neįgaliesiems fb    Juozapavičiaus g. 1, Liudvinavo mstl., Marijampolės savivaldybė.   Telefonas/faksas: 8-343-20593    El. paštas: borutosgimnazija@gmail.com

2022 m. lapkričio 29 d. vyko atvira integruota dailės ir chemijos pamoka "Netikėtumai chemijoje ir dailėje" I gimnazijos klasės mokiniams, kurią vedė dailės veresnioji mokytoja Rasa Naujalienė ir chemijos vyresnioji mokytoja Laimutė Žakienė. Gimnazistai su chemijos mokytoja kūrė cheminį sodą ir atliko papildomas užduotis, o su dailės mokytoja kūrė atvirutes, naudojant monotipijos metodą. Sukurtus chemijos ir dailės darbelius mokiniai demonstruos Tyrėjo dienos metu. Šią pamoką stebėjo kolegės Laima Stoškė ir Loreta Pautienienė. Pamokoje dirbo ne tik mokiniai, bet ir mokytojos. Po pamokos kartu su pavaduotoja Rymante Marcinkevičiene aptarėme pamoką, sėkmes.

Juozapavičiaus g. 1,  Liudvinavo mstl.
Marijampolės savivaldybė
LT-69171 
Lietuva 

Dirbame darbo dienomis nuo 7.00 val. iki 17.00 val.

Lankytojai
8
Straipsniai
838
Straipsnių peržiūros
309571

© 2022 Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija, savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas: 190398811. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.