Pirma pamoka

2021 m. spalio 19 d. I gimnazijos klasės mokiniai vyko į edukacinį užsiėmimą „Darbščios rankelės – margos juostelės“. Čia buvome supažindinti su juostų raštų, spalvų istorija, būdinga kiekvienam Lietuvos regionui. Po trumpo supažindinimo vyko praktinis užsiėmimas – kiekvienas mokinys mokėsi austi apyrankę, skirtuką knygai.

Antra pamoka

2021 m. gruodžio 20 d. norėdami paminėti ir pagerbti kraštiečio prezidento Kazio Griniaus gimimo 155-metį, su II gimnazijos klasės mokiniais vykome į Kazlų Rūdos savivaldybėje esančią maumedžių giraitę, kurioje yra prezidento amžino poilsio vieta. Po to važiavome į Selemos kaime esančią sodybą, kurioje tremties metu gyveno ir dirbo Kazys Grinius.

Trečia pamoka

2022 m. vasario 8 d. VI klasės mokiniai, o vasario 9 d. gimnazijos penktokai vyko į Marijampolės krašto ir Kazio Griniaus muziejų, kur dalyvavo edukaciniame renginyje „Popieriaus paslaptį atskleidus“. Mokiniai buvo supažindinti su popieriaus atsiradimo istorija, jo rūšimis, panaudojimo galimybėmis. Smagiausia, daug emocijų sukėlusi dalis buvo paties popieriaus gamyba, kai mokiniai parodė didžiulę fantaziją ir džiaugėsi rezultatu – pačių pagamintu spalvotu popieriaus lapu.

Istorijos mokytoja metodininkė Laima Stoškė