Žygis į Lakinskių piliakalnį.

Mokytojos Sigitos pasiūlyta idėja žygiuoti į Lakinskių dvaro sodybos teritorijoje esantį piliakalnį įgavo materiją. Įvairių klasių mokiniai drąsiai ryžosi iššukiui ir 2018-06-12 pajudėjo 11 kilometrų kryptimi. Keliaudami matėme gražius vaizdus, buvusias sodybvietes, Šešupės senvagę, pastebėjome gyvosios gamtos. Mokytoja Sigita buvo paruošusi praktinių užduočių, už kurias komandų nariai buvo apdovanoti. Bendras trąsos ilgis - 20 kilometrų. Mūsų gimnazijoje mokosi drąsūs, atsakingi ir atkaklūs mokiniai! Dėkojame mokytojams Zitai, Justinai, Irmai, Artūrui bei visiems žygio dalyviams už smagų laiką gamtoje. Taip pat didelį „Ačiū“ tariam mokyklinio autobusiuko vairuotojams, kurie savo pasirodymu nudžiugino mokinių širdis.

Stovykla „Spalvotas laikas“

Pirmąją birželio savaitę gimnazijoje šurmuliavo dieninės vasaros stovyklos „Spalvotas laikas“, pradinių klasių stovyklautojai. Vaikai linksmai leido laiką, kartu keliavo, piešė, gamino lėlytes - siūlinukes, žaidė ir bendravo. Nuotaika buvo puiki, o kartu praleistas laikas dovanojo daug naujų įspūdžių ir šypsenų. Stovyklos vadovė, socialinė pedagogė Aušra Jurkšaitienė.

"Kuriu pasaką - valdau lėles"

Pirmosios klasės mokiniai, mokytoja R.Peldžiuvienė ir logopedė J. Kanapickienė vykdo ilgalaikę projektinę vieklą "Kuriu pasaką - valdau lėles". Gegužės 17 dieną pristatė spektaklį "Snieguolė" ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių mokiniams.