foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija

"Pokyčiai pernelyg svarbūs, kad paliktume juos tik ekspertams" Michael Fullan

             Flag of Lithuania Flag of the United Kingdom Flag of Russia Flag of Germany struktura Neįgaliesiems fb    Juozapavičiaus g. 1, Liudvinavo mstl., Marijampolės savivaldybė.   Telefonas/faksas: 8-343-20593    El. paštas: borutosgimnazija@gmail.comApie mus

Vizija, Misija, Vertybės, Filosofija, Veiklos prioritetai

Peržiūrėti

Pavežėjimas

Mokinių pavežėjimo grafikai

Peržiūrėti

Priėmimas

Informacija dėl priėmimo į gimnaziją.

Peržiūrėti

Atributika

Gimnazijos atributika

Peržiūrėti

Lapkričio 29 d.  mūsų mokyklos PUG  ir 1-3 klasių mokiniai, lydimi mokytojų Linos Miežlaiškienės,  Ingos Sutrinavičienės, Ritos Peldžiuvienės ir Rasinos Šerpenskienės, dalyvavo edukacinėje pamokoje „Druskos magija“. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai pagilino žinias apie druską, pažvelgė į ją iš kūrybinės pusės ir patys tapo kūrėjais. Druska pasitelkiama meno terapijoje. Naudodami druską, popierių ir spalvas mokiniai atliko kūrybinę užduotį, kūrė paveikslą.  Užduotį  pagal tam tikras instrukcijas ir technikas atliko iš pradžių individualiai, vėliau komandose, bandydami suvokti savo bei kitų jausmus ir nuotaikas. Visi į klases grįžo puikios nuotaikos, kupini gerų emocijų.

Juozapavičiaus g. 1,  Liudvinavo mstl.
Marijampolės savivaldybė
LT-69171 
Lietuva 

Dirbame darbo dienomis nuo 7.00 val. iki 17.00 val.

Lankytojai
8
Straipsniai
838
Straipsnių peržiūros
309606

© 2022 Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija, savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas: 190398811. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.