foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija

"Pokyčiai pernelyg svarbūs, kad paliktume juos tik ekspertams" Michael Fullan

             Flag of Lithuania Flag of the United Kingdom Flag of Russia Flag of Germany struktura Neįgaliesiems fb    Juozapavičiaus g. 1, Liudvinavo mstl., Marijampolės savivaldybė.   Telefonas/faksas: 8-343-20593    El. paštas: borutosgimnazija@gmail.comApie mus

Vizija, Misija, Vertybės, Filosofija, Veiklos prioritetai

Peržiūrėti

Pavežėjimas

Mokinių pavežėjimo grafikai

Peržiūrėti

Priėmimas

Informacija dėl priėmimo į gimnaziją.

Peržiūrėti

Atributika

Gimnazijos atributika

Peržiūrėti

Birželio 13 dieną ankstų rytą I gimnazijos klasės mokiniai, pasiėmę gerą nuotaiką, paplūdimio kamuolį, vandens ir kepurių nuo saulės, išvyko į Lietuvos pajūrį. Atvykę į Palangą dalyvavome interaktyvioje eskursijoje ,,GRAFŲ PĖDSAKAIS". Aktyviai įsitraukė kiekvienas mokinys. Virtualus gidas privertė patreniruoti kojas ir pasukti galvas - reikėjo įminti užuominas, atrasti paslėptas detales, atsakyti į klausimus ir tada - judėti į priekį - žingsnis po žingsnio, kol įveikėme 3 kilometrų maršrutą ir pažinome grafų Tiškevičių Palangą. Papietavę Kunigiškiuose visas kalorijas sudeginome 8 km. žygyje pajūriu. Linkėjimai fizinio ugdymo mokytojams Valdimarui ir Rimai, pagirkite mus???? Permiegoję Kunigiškiuose, birželio 15 d. pajudėjome į Klaipėdos miestą. Ten laukė gidas Mindaugas, kuris supažindino su Klaipėdos miesto istorija. Sužinojome, kad Klaipėdos miestas yra išskirtinis tuo, kad yra pats seniausias, neturi nei vienos bažnyčios senamiestyje ir svarbiausia, jog jis yra Rytų Prūsijos sostinė! Ačiū gimnazijos administracijai,tėvam ir vairuotojui Ramūnui už nuostabią kelionę. Pavargę, bet su gera nuotaika grįžome namo.

Klasės auklėtoja Justina

Juozapavičiaus g. 1,  Liudvinavo mstl.
Marijampolės savivaldybė
LT-69171 
Lietuva 

Dirbame darbo dienomis nuo 7.00 val. iki 17.00 val.

Lankytojai
8
Straipsniai
842
Straipsnių peržiūros
313912

© 2022 Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija, savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas: 190398811. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.