Gegužės 6 d. Marijampolės kultūros centro Liudvinavo skyriaus salėje vyko tradicinis mamyčių dienos koncertas „Širdele mano“. Gimnazijos mokiniai gausiai susirinkusiems žiūrovams padovanojo nuostabią meninę programą. Už puikų koncertą dėkojame šokių kolektyvui „Šėltinis“ (vadovė Asta Volungevičienė), jaunučių chorui ir vokaliniam ansambliui (vadovė Janina Burbienė). Už nuotaikingą filmuką apie mamas dėkojame filmuotojoms ir montuotojoms (vadovė Justina Sajūtė), už piešinių parodą (mokytoja Rasa Naujalienė), už renginio įgarsinimą ir apšvietimą dėkojame Pauliui Ulevičiui (Liudvinavo kultūros centro kultūrinių renginių organizatoriui), už fotografavimą Gabijai Pužauskaitei, 7 klasės mokinei, koncerto vedantiesiems Gerdai Stralkutei, 8 klasės mokinei, Rugilei Miežlaiškytei, I gimnazijos klasės mokinei, Godai Žilinskaitei, I klasės mokinei, Jokūbui Sutrinavičiui, 4 klasės mokiniui, Titui Kuklišinui, 3 klasės mokiniui ir, žinoma, miuziklo studijos artistams ir jų vadovei Jurgitai Stražnickaitei už nuotaikingą, abejingų nepalikusį miuziklą „Širdele mano“. Jį kūrybinio proceso metu sukūrė patys gimnazistai kartu su vadove pagal Vytauto Kernagio muziką. Renginį organizavo ir režisavo Irma Stražnickaitė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui. Dėkojame žiūrovams, gausiai susirinkusiems už palaikymą plojimais, šypsenomis ir gera nuotaika.